dehaze

Türkiye de hızla gelişen bilişim sektöründe tecrübeli ve dinamik kadrosu ile sektörde öncü firmalar arasında olmayı kendisine ilke edinmiş Negentra, ciddi bilgisayar oyunları, kurumsal genişletilmiş gerçeklik uygulamaları, simülasyon sistemleri ve blok zinciri teknolojileri alanında faaliyet göstermek amacıyla Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TUBITAK) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteği ile Anadolu Üniversitesi Yunus Emre kampüsü içinde bulunan Teknoloji Geliştirme Merkezinde kurulmuştur.

Negentra,  operasyonel mükemmeliyet, hızlı, esnek  bir organizasyonel yapı, özel durumlara özel çözümler üretebilmek, açık ve şeffaf bir iletişim stratejisi ile yola çıkmıştır. Bünyesinde bulundurduğu İmece Stüdyo markası ile birlikte kurumsal müşterileri için genişletilmiş gerçeklik oyunları ve deneyimlerini geliştirmeye öncülük eden bir oyun geliştirme stüdyosudur. Tasarladığı rebrandable deneyimler, toplantılar, teşvik etkinlikleri, konferanslar ve fuarlarda gösteri veya eğlence için kullanılmaktadır. Genişletilmiş gerçeklik teknolojilerinin henüz çok yeni teknolojiler olmasına rağmen, 40’tan fazla marka ve etkinlik için hali hazırda çözümler geliştirmiştir.

Negentra, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır. Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmayı amaçlamaktadır. Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Eskişehir Web Tasarım